sIKÇA SORULAN SORULAR

S.S.S

Sizler Adına Sorduğumuz Sorular ve cevapları Sayfamızın Alt Kısımında Yer Almaktadır.

Tabi ki mümkün! Ariston kombi servisi olarak sunmuş olduğumuz hizmeti saatlerle sınırlandırmıyoruz. Bizleri dilediğiniz saatlerde arayabilir, servis formu oluşturabilir ve bilgi alabilirsiniz.

Evet Servislerimiz aynı gün. Ariston Kombi Servisi olarak günün her saatinde 7/24 hizmet vermekteyiz.

vet veriyoruz. Teknik ekibimizin cihazınız üzerinde yaptığı işlemleri listelediği bir servis fişi vermektedir. Yapılan işlemleri, değişen parçaları ve fiyatlandırmayı bu fişle imzalı bir şekilde belgelendirmekteyiz.

Evet 1 Yıl garanti veriyoruz. Vermiş olduğumuz hizmetin arkasında olmak en büyük ilkelerimizden bir tanesidir. Teknik ekibimiz tarafından yapılan tüm işlemler belgelendirilerek 1 Yıl garanti altında tutulmaktadır.

Evet Yapıyoruz. Bosch Kombi Servisi olarak Kombi Arıza, Kombi Bakım ve Petek Temizliği Servisi vermekteyiz.

Oluşturmuş olduğunuz sevis formu üzerine ekiplerimiz adresinize gelip arıza tespiti yapmaktadır. Sorun hakkında bilgilendirme yapılıp işlem uygulandığı taktirde servis ücreti talep edilmemektedir. Cihazda tespit edilen arızalar  müşteri tarafından yapılmaması istendiği taktirde servis ücreti talep edilmektedir.

 

iletişim

Kazım Karabekir Mahallesi Şenay Cadde No. 16 Ümraniye – İstanbul

(0535) 480 15 57

info@avrasyakombiklima.com

(0216) 630 00 03

(0212) 621 00 77

7/24 Kesintisiz Hizmet

Hizmetlerimiz

hakkımızda

Misyonumuz kaliteden ödün vermeden uygun fiyata en iyi servis hizmetini sunmaktır. İhtiyaçlarınızı karşılamak ve işi doğru yapmak için gerekli adımları attığımızı bilerek yaptığımız işten memnun kalacaksınız.