Sonbahar Kampanyası

Petek Temizliği 150TL

Petek Temizleme ve Kombi Bakımı

İstanbul Geneli 7/24 Kombi Bakım ve Petek Temizliği Hizmetleri

Petekler merkezi ısıtma sistemlerinde sıcak su dolaştırılarak ısıtmanın sağlandığı radyatör panellerdir. Sürekli devirdaim halinde çalışan sistem bir süre sonra peteklerin iç kısmında kireçlenme ve paslanmalara yol açmaktadır. Bu durum bir süre sonra peteklerinizin alt kısımlarında soğumalara neden olmaktadır. Bu durumun önüne geçmek adına her yıl düzenli olarak petek temizliği yaptırmanız gerektiğini unutmayanız. 

Kombi doğalgaz petek bakımlarınızı düzenli yaptırmanız daha konforlu bir kış geçirmenizi sağlayacaktır. 

 

7/24 Servis

Hizmete sınır koymuyoruz !Memnuniyetiniz bizim için önemli. Bize ihtiyaç duyduğunuz her an yanınızda olabilmek için 7/24 hizmet veriyoruz.

Neden Biz !

Müşterilerimize değer veriyoruz !Yaptığımız işe olan güvenimizi ve müşterilerimize verdiğimiz değeri 1 Yıl garanti ile belgeliyoruz.

Uygun Ödeme Koşulları

Önceliğimiz müşteri kazanmak !Uygun fiyat tarifesi ile kaliteden ödün vermeden hizmet etmeye devam ediyoruz

Petek Bakımı Yaptırmazsak Ne olur ?

Peteklerin alt bölümlerinde soğuma meydana gelebilir.
Peteklerde oluşan tortular tesisata ve kombinize zarar verebilir
Son petekte bütünüyle soğuma meydana gelebilir.
Kombinizde, devamlı kirlenmeden dolayı arızalar meydana gelebilir
Kombi filtresinde devamlı tıkanma meydana gelir.

Bu gibi durumları yaşamamak adına doğalgaz petek temizliğinizi yaptırmayı unutmamalısınız. 

Petek Bakımı Ne Zaman Yapılmalı

Petek temizleme evvela kullanıcılar tarafından yapılması gerekli olan bi işlemdir. Her 3 ayda bir peteklerinizin suyunu boşaltarak yenilemeniz gerekiyor. Ayrıca kombi cihazınızın altında bulunan tesisat filtesinide temizlemeyi unutmamalıyız.  Doğalgaz Petek bakımı her sene düzenli olarak yaptırılması uzmanlar tarafından tavsiye edilen bir işlemdir. Petek temizleme servisi tarafından uygun fiyatlar alarak yaptırabileceğiniz işlem beraberinde kombi bakımınıda kapsadığını unutmayınız. Her yıl kombi bakımı ve Doğalgaz petek temizliğinizi yaptırmayı ihmal etmeyiniz. Kalorifer Peteği temizleme hakkında detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Eviniz Kışa Hazır Olsun!

Kombi Bakımınızı ve Petek Temizliğinizi Kış Gelmeden Yaptırın !

Bir çok kere farklı servislerle iletişime geçmeme rağmen kombimin arızası düzeltilemedi. Sorunun kaynağını ve yapılan işlemleri detaylıca anlatan ve sorunu tamamen çözen personelinize ve kurumunuza çok teşekkür ederim.
Serpil Acar
İnsan kaynakları
İlginiz için çok teşekkür ederim. Ekibinizdeki gençler hemen geldiler ve yardımcı oldular. Çok ilgilendiler sorunu kısa sürede çözüp herşeyi detalıca anlattılar servis çalışanlarınıza da ayrıca teşekkür ederim.
İyi Çalışmalar.
Pınar Sezgin
Müşteri Danışmanı
Servis talebime aynı gün içerisinde geri dönüş sağlanması, personelin anlayışlı, kibar ve yaptığı işlemleri detaylıca anlatıyor olması beni mutlu etti. İlginiz için teşekkürler.
İyi Çalışmalar.
Kenan Ergün
Öğrenci

Servis Talebi
Oluşturun

Petek Temizleme ve Kombi Bakım Hizmetleri İçin form Doldurun

BİZ SİZİ ARAYALIM

Kombi &Petek Bakım Servisi